Op. Dr. Bahadır Baykal Burun Estetiği Fiyatları

Son görüşmemde Op. Dr. Bahadır Baykal hocaya burun estetiği fiyatları aramalarının yoğunlaştığını ve fiyat arayanlara yardımcı olmamız gerektiğinden bahsettim. Konuşmamızda şöyle açıkladı burun estetiği ve burun düzeltme estetiği ameliyat fiyatları hastaneye ve burnun zorluk derecesine göre değişmektedir. Revizyon ameliyatlar hem daha uzun, hem de kulak ya da kaburgadan kıkırdak alınmasını gerektirdiği için daha pahalıdır. İyi bir hastane de iyi bir uzmanın ellerinde burun estetiği fiyatları 2015 yılında  ortalama 6000 TL ile 12.000 TL arasında değişmekte olduğunu söyledi. Bildiğim kadarı ile (kesin bir bilgi değil) genellikle burun ve diğer estetik ameliyat öncesi görüşmeler muayene kategorisinde olmadığından ücret talep edilmemektedir.

bahadirbaykal.com sitesinden veya aşağıdaki iletişim bilgilerinden her konuda hocamıza danışabilirsiniz.

Bahadır Baykal Kimdir
İlk ve orta öğrenimini Elazığ ve Ankara’da tamamlayan Dr Bahadır Baykal 1994’de İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi‘ni bitirdi. Uzmanlığını Sağlık Bakanlığı Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kliniğinde tamamladı. Uzmanlık sonrası eğitim sürecinde özellikle fonksiyonel estetik burun ameliyatlarıyla ilgilenen Dr Baykal, aynı zamanda endoskopik sinüs cerrahisi ve horlama, uyku apnesi cerrahisi konularında çalışmalarda bulundu. Yurtdışı saygın üniversite ve merkezlerde burun estetiği ve düzeltme revizyon sekonder (ikincil) rinoplasti burun estetiği, kulak estetiği, yüz estetik cerrahisi, ile ilgili alanında tanınmış isimlerle çalışma imkanı buldu. bahadirbaykal.com/estetik-cerrah  sayfasından detaylı özgeçmişe ulaşabilirsiniz.

Burun estetik doktoru Op Dr Bahadır Baykal

Burun estetik doktoru Bahadır Baykal

Adres : Hürriyet Mahallesi, Hürriyet Caddesi No:1 Ataköy İstanbul 34000 Türkiye
E Mail : info@bahadirbaykal.com
Telefon : 0 (212) 988 14 53
Telefon : 0 532 271 22 61

Umarım faydalı bir yazı olmuştur. Sayfayı düzenleye Nilay Uncu

About Seo Turhan

Seo Turhan arama motoru optimizasyonu ve web danışmanlığı, reklam çözümleri, e-ticaret, web geliştirme hizmetleri sunmaktayım. Güncel referanslarıma ve seo fiyatlarına sitemden ulaşabilirsiniz
Bu yazı estetik içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.